Pärnu Päev on suurejooneline linna sünnipäev, mis tutvustab linna ajalugu, meie oma “asju", on kogu päeva vältel täis meelelahutust ja pakub lahedat äraolemist ning tegevusi kogu perele.

Keskkonnahariduskeskuses toimus praktiline töötuba projekti ”Olgem aktiivsed” ja vabatahtliku tegevuse tutvustamiseks kl 12 – 15.

Töötoas sai projekti ekspertidega vestelda vabatahtlikust tegevusest ja kaardistada oma huvi, millise valdkonna vastu tunneksid huvi, kui saaksid olla vabatahtlik.

Töötuba viisid läbi Pärnu linnavalitsuse sotsiaalosakonna eksperdid: Aika Kaukver ja iris Ruut.

Töötuba külastas 3 tunni jooksul ligikaudu 40 inimest.
Projekti koordinaator Heli Kallasmaa ja Pärnu Linnavalitsuse sotsiaalosakonna juhataja Aika Kaukver rääkimas vabatahtlikust tegevusest vanemaelaiste seas

TreRaadios 12. septembril 2016Narva-Jõesuus 12. augustil 2016.a. toimunud konverentsil "Vabatahtlik tegevus ja eakad",

konverentsi korraldaja: MTÜ Keskkond ja Kultuur.

Konverentsi eesmärk: Eakate aktiveerimine ja nende senisest ulatuslikum kaasamine ühiskonda on paljus seotud vabatahtliku tööga. Mis on vabatahtlik töö, kuidas seda korraldada, millised võimalused on eakatel selles osaleda ning milliseid võimalusi kätkeb endas piirkondade vaheline koostöö, nendele ja paljudele teistele küsimustele otsib vastust konverents „Vabatahtlik tegevus ja eakad“.
Projekti ”Olgem aktiivsed” tutvustamine

Eesti Naistoimetajate ühenduse meediapäeval „Kära meedia pärast: 50+... ja mis siis?!“ 14.10.2016,

Tallinnas Euroopa Liidu majas.